یه پیشنهاد..

یه لطیفه ی اصفهانی میگه:

پدر شاکی خطاب به دخترش میگه: ببین دخترم, حسن پسر خوبیه, علی هم که فامیلمونه, جعفر هم که کارمنده.. از بین این خواسگارا کدومشونو میخوایی عزیزم؟


دختر با صدایی رسا در حالی که گونه هاش گل انداخته میگه:


حسنعلیجعفررر  لبخند

 

 

حالا چرا این لطیفه رو گغتم؟ ,دلیل داره.. میخوام یه پیشنهاد بهتون بدم.. از اونجایی که من الان یه جای دیگم و تا وقتی که برگردم(۴ روز دیگه) درگیر مسایل کاری هستم و فقط شمبه عصر و یه شمبه ها میتونم شما رو ببرم گردش, میخوام این پیشنهادو بدم که در آخر هر پست 3 تا مکان رو به شما معرفی کنم و بعد با رای مستقیم شما, به مکانی برم که شما انتخاب کردین, به شرطی که مث رای گیری در مجله تایم شونصد هزار بار از یه آپی رای ندین  چشمک بعد من هر شمبه عصر و یه شمبه شما رو به اون مکان میبرم.. نظرتون چیه؟


برای این هفته هم 3 تا پیشنهاد دارم:

١: رستوران رویال (لب دریا) ( جزیره ی پاترا،یونان)

٢: دیسکوتک ماریانا (پاریس)

 ٣: هیچکدام نیشخند

پی نوشت:

شما هم میتونید، اگه مکان خاصی رو در نظر دارین پیشنهاد بیدن, من حتمن میبرمتون

اگه در طول هفته یکی از 3 تا مکانهای معرفی شده رو انتخاب کنید من میتونم برای اینکه بیشتر بهتون خوش بگذره, برنامه ریزی بهتری کنم

نطرتون چیه؟

 

/ 22 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کرگدن

اینم کامنت 1 + 12 اُم !!!

گلپونه

شماره یک

الهام

بابا خونه جدید مبارک! خوشحالمون کردی[قلب] ضمنن برو گزینه دو حالشو ببر عزیز جان به جای ما!

مکث

اگه راست می گی بریم افریقا...

حمید

درسته ما تا حالا از محلمون بیرون در نیومدیم ولی دیگه انقدر میفهمیم که پاریس تقریبا شمال غربی اروپا و یونان جنوب شرقی اروپاس!...یعنی بخاطر ما میخوای قطر اروپا رو طی کنی!؟...یهو بگو نمیری و خلاص دیگه!... ولی با اینحال اگه واقعا میخوای بری بنده یونان به یونان رای میدم... ضمنا اون قضیه که گفتی اگه مکان خاصی رو مد نظر داریم بگیم خواستم اعلام کنم اینجانب هیچ مکان خاصی رو در نظر ندارم! هر جا عشقته برو!

آسمان وانیلی

معبد رومئو و ژوليت (فلورانس ايتاليا) تازه بستنيش هم معركه است.[چشمک]

کرگدن

کجا عرق سگی مشتی داره برو اونجا !!

هادی

سلامی از سر مهر و راستی به تو عزیز نازنین که دلی پاک و اندیشه ای راستین داری محسن جان درود از لطف و محبت بی دریغت ممنونم به قول شاعر: من که باشم که برآن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم! در مورد این پست آخری هم هرجا که دوست داری ماهم به شادی تو شادیم: حلقه ای برگردنم افکنده دوست می کشد هرجا که خاطرخواهِاوست!!! به هر حال ما شیفته و دل بسته تو هستیم رستوران باشه یا بستنی فروشی و... فرقی نمی کنه: عهدی که باتو بستیم هرگز گسستنی نیست ما بسته ی تو هستیم حاجت به بستنی نیست!!!!! نتیجه : زهر از طرف تو نوش داروست فحش از دهن تو طیبات است!!!! به امید دیدار با سپاس و درود و بدرود

حمید

آقا دمت گرم!...این بهترین فکره!... حتی من حاضرم فداکاری کنم و سهم من رو هم عباس بره!...خداییش برای اون سه بار هم کمه!